Сегодня в смт Солоницівка 23.04.2024

"Не вважаю себе героєм" - Бущан про поразку від Нідерландів

Голкіпер збірної України Георгій Бущан не вважає себе героєм після матчу першого туру Євро-2020/21.
У першому таймі воротар "Динамо" тричі врятував національну команду від пропущеного голу.
"Не вважаю себе героєм. Не вистачило нам, напевно, наприкінці трохи уваги. Але ми не втрачаємо віру. Готуємося до наступних матчів з підвищеною концентрацією.
Нервозність через тиск трибун? Я цього не відчував. Звичайно, в перші хвилини потрібно було впоратися з тиском. Нідерланди добре контролювали м'яч, ми добре пересувалися, намагалися знайти свій момент. Загалом задоволений грою команди.
Звичайно, ми ставимо максимальні завдання, максимальні цілі. Сьогодні не вийшла кінцівка. Вірю в команду і в наше майбутнє на Євро", сказав Бущан в ефірі телеканалу "Футбол".

У стартовому матчі Євро-2020/21 Україна програла Нідерландам - 2:3.
17 червня національна команда зіграє проти Північної Македонії. Початок гри о 16:00.
В іншому матчі групи Австрія перемогла Македонію - 3:1.